Apartament 1+1, Me Qira, Rruga 5 Maji, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qira, Rruga 5 Maji, 400 Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga 5 Maji, prane Concord Center

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i Ri

• 💶 400 euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin 1 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me cdo gje te re, me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-20030
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257