Apartament 1+1 Me Qira, Rruga E Dibres, 340 Euro

 • € 340
Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 Me Qira, Rruga E Dibres, 340 Euro

Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga e Dibres, 340 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, KOMISARIATI 4

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat egzistues

• 💶 340 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 3 . Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i shtruar me parket dhe me punime totalisht të reja. Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi dhe 1 tualete. Jepet per banim

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 4:31 pm Përditësuar 13 Janar, 2024 at 4:32 pm
 • ID e pronës: MRE-25681
 • Çmimi: € 340
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258