Apartament 1+1, Me Qira, Rruga Myslym Shyri, 450 Euro

 • € 450
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qira, Rruga Myslym Shyri, 450 Euro

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga Myslym Shyri, 450 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Myslym Shyri ne kryqezim me rrugen Muhamet Gjollesha

• I mobiluar

• 450 Euro

Pallat

 

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65 m2 d, ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar  me kushte shume te mira dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe   tualeti .

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Dhjetor, 2023 në 11:50 am Përditësuar 26 Dhjetor, 2023 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-23997
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129