Apartament 1+1 me qira, Rruga Myslym Shyri, 500 Euro

 • € 500
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 me qira, Rruga Myslym Shyri, 500 Euro

Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga Mysylm Shyri, 500 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mysylm Shyri

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet te reja dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

I pajisur me kondicioner ne cdo ambient. Disponon depozite uji personale. Eshte i pabanuar me pare.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 12:17 pm
 • ID e pronës: MRE-20215
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509