Apartament 1+1 , Me Qira, Siri Kodra, 420 Euro

 • € 420
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 , Me Qira, Siri Kodra, 420 Euro

Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Siri Kodra, 420 Euro ne muaj

 

 

• Tipologjia: 1+1

 

• Adresa:Siri Kodra, Rruga Gjon Mili

 

• I mobiluar

 

• Kati 2

 

• Pallat Ekzistues

 

• 💶 420 euro/muaj

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1 , me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati ekzistues.

 

Hyrja  është e organizuar shume mirë, jepet totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 7:14 pm
 • ID e pronës: MRE-20608
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erion Mustafa
 • Erion Mustafa
Whatsapp +355694050128