Apartament 1+1 me qira, Stadiumi Dinamo, 550 Euro

 • € 550
Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1 me qira, Stadiumi Dinamo, 550 Euro

Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 550 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Sulejman Delvina

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat Ekzistues

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Tetor, 2023 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-18598
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509