Apartament 1+1, Me Qira , Zona QSUT, 350 Euro

 • € 350
QSUT, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qira , Zona QSUT, 350 Euro

QSUT, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Tek QSUT, 350Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga e dibres, prane QSUT-Spitali Amerikan 2

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-20996
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa QSUT, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518