Apartament 1+1 Me Qira,Allias,320Euro

 • € 320
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1 Me Qira,Allias,320Euro
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Allias, 320 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami

• I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

• 💶 320 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 1 te nje shtepie private.

Apartamenti ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe veranda.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 3:32 pm Përditësuar 4 Korrik, 2024 at 3:32 pm
 • ID e pronës: MRE-54443
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256