Apartament 1+1 në Rrugën Hoxha Tahsim 400 euro

 • € 400
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1, 400 Euro , Rruga Hoxha Tahsim

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rr. Hoxha Tahsim, pranë Bar Oslo

• I mobiluar

• Kati 1

• Vilë 3-katëshe

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje ne nje vile private e tipologjisë 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe ndodhet ne katin e 1. Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet i mobiluar tërësisht, me çdo gjë të re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti. Ofrohet edhe mundësi parkimi në oborr.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10374
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate