Apartament 1+1, prane ish Restorant Durresi, 300 Euro

 • € 300
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1, prane ish Restorant Durresi, 300 Euro

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 1+1, prane ish Restorant Durresi, 300 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko

•Vetem kuzhine e kompletuar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 55m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ofrohet pjesërisht i kompletuar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimi, ambienti i ngrenies, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:57 am
 • ID e pronës: MRE-9183
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Restorant Durresi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509