Apartament 1+1, Rr Elbasanit, 420 Euro

 • € 420
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Rr Elbasanit, 420 Euro
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rr Elbasanit, 420 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Elbasanit, pas gjuheve te huaja

•  I mobiluar

• Kati 2

• 💶 420 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri.

Apartamenti  jepet i mobiluar totalisht dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 11:00 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-34506
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134