Apartament 1+1, Rruga e Brikadave, 600Euro

 • € 600
Rruga Zenel Baboçi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Rruga e Brikadave, 600Euro

Rruga Zenel Baboçi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga e Brikadave, 600Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Zenel Boboci

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Apartament në qendër me të gjitha facilitetet e nevojshme, shumë i mirëmbajtur që jepet me qira për herë të parë, plotësisht i mobiluar në mënyrë cilësore, i ngrohtë në dimër dhe freskët në verë, me drejtim jug-lindje, me sipërfaqe 63 m2, në rrugën Zenel Baboçi (rrugicë e rrugës së Barrikadave), mbrapa shkollës së muzikës Servete Maçi.

Organizohet në 1 sallon + kuzhinë + 1 dhomë gjumi + 1 tualet (me ajrim natyral) + 1 ballkon + 1 depo e bollshme. Ndodhet ne katin e 4 (me ashensor) në një kompleks të qetë, në zonë të mirë-shërbyer, 5 minuta larg sheshit Skënderbej dhe Pazarit të Ri.

Apartamenti është i pajisur me kondicioner (Daikin) dhe çdo mobilje tjetër që i nevojitet një apartamenti modern.

Gjithashtu, për të interesuarit disponojmë dhe një garazh rreth 25 m2 (me qepenë), me çmim ekstra.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Janar, 2024 në 1:12 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-27926
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Zenel Baboçi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127