Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 390 Euro

 • € 390
Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 390 Euro
Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga e Kavajes, 390 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Rruga Ndre Mjeda

* E mobiluar

* Kati 4

* Pallat ekzistues

•390 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 10:21 am Përditësuar 3 Maj, 2024 at 10:21 am
 • ID e pronës: MRE-45310
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127