Apartament 1+1, Selite, 400 Euro

 • € 400
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Selite, 400 Euro
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Selite, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hamdi Pepo

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te Ri me siperfaqe 71 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje 1 tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. APARTAMENTI POSEDON DHE 1 POST PARKIMI.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 9:18 pm Përditësuar 16 Maj, 2024 at 9:27 pm
 • ID e pronës: MRE-47752
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 71 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127