Apartament 1+1, Selvia, 380 Euro

 • € 380
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1, Selvia, 380 Euro

Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Selvia, 380 Euro

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres

• i mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 380 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin e 6 ne një pallat te ri. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet me qira tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, dhoma e gjumit dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 10:34 am
 • ID e pronës: MRE-9312
 • Çmimi: € 380
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509