Apartament 1+1, Siri Kodra, 380 Euro

 • € 380
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Siri Kodra, 380 Euro

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Siri Kodra 380 euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Siri kodra.

• I mobiluar

•  380 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1, ne katin e 1 te nje pallati tek rruga Siri Kodra.Kushtet jane shume te mira.Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkon. Eshte totalisht i mobilur.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Përditësuar 8 Nëntor, 2023 at 12:55 pm
 • ID e pronës: MRE-19959
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521