Apartament 1+1 të Brryli 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1 të Brryli 350 euro/muaj

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Jepet me qira Apartament 1+1 tek Brryli prane Bar Oslo. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ai organizohet ne ambient ndenje, ambient ngrenie, ambient gatimi, dhoma e gjumit, ballkoni, korridori dhe tualeti. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe disponon kondicioner ne secilen dhome.

Per me shume informacion, na kontaktoni ne numrin tone te celularit.

 

MORINA REAL ESTATE

…creating opportunities

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:43 am
 • ID e pronës: MRE-8724
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 58 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544