Apartament 1+1, Te Kopshti Zoologjik , 350€

 • € 350
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Te Kopshti Zoologjik , 350€
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, te Kopshti zoologjik , 350€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  te Kopshti Zoologjik

• i Mobiluar

• Kati  0

• 350 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 65m² ne katin e 4 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 11:41 am Përditësuar 12 Prill, 2024 at 3:12 pm
 • ID e pronës: MRE-28986
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127