Apartament 1+1+ Zona e Freskut , mbrapa restorant Freskut

 • € 200
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Okazion
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1+ Zona e Freskut , mbrapa restorant Freskut

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Fresku

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 200 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është i mobiluar , me dhome ndenje kryesore dhe nje dhome gjumi .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9715
 • Çmimi: € 200
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate