Apartament 1+1+2blk me qira, Rruga Bardhyl, 430 Euro

 • € 430
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+2blk me qira, Rruga Bardhyl, 430 Euro

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+2blk, Rruga Bardhyl, 430 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bardhyl

• I mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 430 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe 2 ballkone te bollshme. I pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 10:25 am
 • ID e pronës: MRE-17508
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509