Apartament 1+1+2Blk me qira, Sheshi Willson, 600 Euro

 • € 600/Muaj
Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Apartament 1+1+2Blk me qira, Sheshi Willson, 600 Euro

Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+2Blk, Sheshi Willson, 600 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ymer Kurti, prane postes nr 8

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, 1 dhome per studio, tualeti dhe 2 ballkone.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 1:01 pm
 • ID e pronës: MRE-12639
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Willson

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509