Apartament 1+1+A+2blk me qira, Rruga Bardhyl – prane Fakultetit te Mjekesise, 400 Euro

 • € 400
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+A+2blk me qira, Rruga Bardhyl – prane Fakultetit te Mjekesise, 400 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+A+2Blk, Rruga Bardhyl, 400 EURO/muaj

 

 

• Tipologjia: 1+1+A+2Blk

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane kryqezimit te Cajupit

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat ekzistues

• 💶 400 EURO/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Shtator, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-16818
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Bardhyl

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509