Apartament 1+1+A+Blk me qira, prane rruges Myslym Shyri, 500 Euro

 • € 500/Muaj
Rruga Islam Alla, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented
Rruga Islam Alla, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+A+Blk, Rruga Myslym Shyri, 500 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Islam Alla prane rruges Myslym Shyri

• i mobiluar

• Kati 9

• pallat i ri

• 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri me ashensor vetem pak minuta larg nga qendra e Tiranes.

Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientim me drite gjate gjithe dites, Jug-Perendim.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10930
 • Çmimi: € 500/Muaj
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Islam Alla, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku