Apartament 1+1+A+blk me qira, Rruga Mine Peza, 440 Euro

 • € 440
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+A+blk me qira, Rruga Mine Peza, 440 Euro

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 440

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+A+blk, Rruga Mine Peza, 440 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mine Peza

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 440 euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar, me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 3:20 pm
 • ID e pronës: MRE-19683
 • Çmimi: € 440
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509