Apartament 1+1+Blk ,21 Djetori, 400 euro

 • € 400
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1+Blk ,21 Djetori, 400 euro
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+Blk ,21 Djetori, 400 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: 21 Djetori

• i Mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 400 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 70 m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme. Pagesa e ujit ne muaj eshte vetem 800 Leke. Nese beni parapagim 6 muaj qeraja ulet ne vleren 370 euro dhe nese beni parapagim 1 vit cmimi shkon 350 euro.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Nëntor, 2023 në 3:39 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-19545
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521