Apartament 1+1+Blk, Fresk

 • € 53,550
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 53,550

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina shet Apartament 1+1+Blk, Fresk

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Shefqet Kuka, prane Institutit te Fizikes Berthamore

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati 3

•Pallat i ri

•Siperfaqja totale 65.3m²

• 💶 820 Euro/m²

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe neto 57m² dhe siperfaqe bruto 65.3m², i cili ndodhet ne katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi J-L. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Dokumentat e pronës

IMG_20230302_113156

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8999
 • Çmimi: € 53,550
 • Sip. e pronës: 57 m²
 • Sip. totale: 65.3 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2013
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku