Apartament 1+1+BLK Me Qera, Kongresi i Manastirit, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+BLK Me Qera, Kongresi i Manastirit, 400 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, 400 Euro

 

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa:Kongresi i Manastirit

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 400 Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Korrik, 2023 at 1:42 pm
 • ID e pronës: MRE-14221
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256