Apartament 1+1+BLK Me Qera, Rr. GJIK KUQALI , 500 Euro

 • € 500
Rruga Gjikë Kuqali, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+BLK Me Qera, Rr. GJIK KUQALI , 500 Euro

Rruga Gjikë Kuqali, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, 500 Euro

 

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Gjik Kuqali

• i mobiluar

• Kati 8

• 💶 500 Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati, me ashensor dhe vend parkimi.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe 1 ballkon. I pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 12:31 pm
 • ID e pronës: MRE-13495
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Gjikë Kuqali, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Prane Stadiumit Selman Stermasi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256