Apartament 1+1+Blk Me Qira, Astir, 320 Euro

 • € 320
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Astir, 320 Euro

Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, Astir, 320 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Nexho Konomi,Astir

• BOSH

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 320 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 56m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet i PA MOBILUAR, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma e gjumit, korridori, ballkoni dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 10:40 am Përditësuar 18 Janar, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-26249
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121