Apartament 1+1+Blk me qira, Astir, 32,000 leke

 • 32,000 Lek/Muaj
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 32,000 Lek/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Astir, 32,000 leke

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mikel Maruli

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 32,000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10995
 • Çmimi: 32,000 Lek/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku