Apartament 1+1+Blk Me Qira, Farmacia 10, 500 Euro/Muaj.

 • € 500/Muaj
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Farmacia 10, 500 Euro/Muaj.

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk Me Qira, tek Farmacia 10, 500 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Farmacia 10, Rruga e Dibres

• I mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 78 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet plotesisht i mobiluare ne kushte shume te mira. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 7 Gusht, 2023 at 10:06 am
 • ID e pronës: MRE-14687
 • Çmimi: € 500/Muaj
 • Sip. e pronës: 78 m²
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Dibres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544