Apartament 1+1+blk me qira, Fresk, 330 Euro

 • € 330
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+blk me qira, Fresk, 330 Euro

Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Fresk, 330 Euro

 

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dajtit

• I mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 330 euro/muaj

• Lirohet me dt 15 Tetor

• Kerkohen minimumi 6 muaj parapagim

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:25 pm
 • ID e pronës: MRE-17177
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Fresku/Linze

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509