Apartament 1+1+blk me qira, Ish Parku i Autobuzave, 500 Euro

 • € 500
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+blk me qira, Ish Parku i Autobuzave, 500 Euro

Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+blk, Ish Parku i Autobuzave, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ndre Mjeda

• E mobiluar

• Kati i 6

• Pallat i ri me ashensor

• 500 Euro

 

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Tetor, 2023 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-18352
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509