Apartament 1+1+Blk me qira, Komuna e Parisit, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera

Apartament 1+1+Blk me qira, Komuna e Parisit, 400 Euro

Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Komuna e Parisit, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Tish Daija

• bosh

• Kati 4

• pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet bosh dhe përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe  ballkoni. I pajisur me parket dhe kondicioner.

Ambienti eshte i pershtatshem dhe per zyra, laborator, klinika etj.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Qershor, 2023 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-11875
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509