Apartament 1+1+blk me qira, Komuna e Parisit, 450 Euro

 • € 450/I diskutueshem
Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+blk me qira, Komuna e Parisit, 450 Euro

Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 450/I diskutueshem

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, Komuna e Parisit, 450 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Rexhep Jella, Shkolla Italiane

• I sapo mobiluar, pabanuar me pare

• Kati 1

• Godine Private

• 💶 450 Euro i diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 1 te nje vile private.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht me cdo gje te re me te gjitha kushtet e nevojshme. Organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe veranda.

Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Ndodhet ne nje zone shume te qete. Preferohen familjare.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 8:13 am
 • ID e pronës: MRE-19925
 • Çmimi: € 450/I diskutueshem
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Rruga Rexhep Jella, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509