Apartament 1+1+Blk Me Qira, Komuna E Parisit, 550 Euro

 • € 550
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Komuna E Parisit, 550 Euro

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Komuna e Parisit, 550 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Robert Shvarc

• e mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri ashensor

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe  ballkoni. I pajisur me parket dhe kondicioner.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 12:37 pm
 • ID e pronës: MRE-20241
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258