Apartament 1+1+blk me qira, Laprake, 430 Euro

 • € 430
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+blk me qira, Laprake, 430 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Laprake, 430 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• I mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 430 euro/muaj

•Lirohet me dt 28 Shtator

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni spacioz.

Pallati eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Shtator, 2023 at 12:18 pm
 • ID e pronës: MRE-17034
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Laprakë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509