Apartament 1+1+blk me qira, Pas Maternitetit te Ri, 400 Euro

 • € 400
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+blk me qira, Pas Maternitetit te Ri, 400 Euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, pas Marnitetit te Ri, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ali Demi

• Kati 5

• pallat ekzistues

• 💶 400 euro/muaj

• Lirohet me dt 6 Tetor

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 10:24 am
 • ID e pronës: MRE-17576
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali demi/Tregu elektrik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509