Apartament 1+1+blk me qira, prane Casa Italia, 300 Euro

 • € 300
Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera

Apartament 1+1+blk me qira, prane Casa Italia, 300 Euro

Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, prane Casa Italia, 300 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kastriotet

• I mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

• 💶 300 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 2:08 pm
 • ID e pronës: MRE-14758
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Casa Italia

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509