Apartament 1+1+blk me qira, Qender te Piazza, 450 Euro i padiskutueshem

 • € 450
Rruga Dedë Gjo Luli, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+blk me qira, Qender te Piazza, 450 Euro i padiskutueshem

Rruga Dedë Gjo Luli, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Qender te Piazza, 450 Euro i padiskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Ded Gjo Luli

• I mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 67m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 10:25 am
 • ID e pronës: MRE-17527
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Dedë Gjo Luli, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509