Apartament 1+1+blk me qira, Rruga 5 Maji, 380 Euro

 • € 380
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+blk me qira, Rruga 5 Maji, 380 Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, Rruga 5 Maji, 380 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga 5 Maji, prane Concordit

• I mobiluar

• Kati 5 banim

• Godine private

• 💶 380 Euro

• Parapagim 6 muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 5 banim te nje vile private. Hyrja ofrohet e mobiluar me mobilim bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni i bollshem. Disponon kondicioner.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Shtator, 2023 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-16779
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509