Apartament 1+1+blk me qira, Rruga Bardhyl, 350 Euro

 • € 350
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+blk me qira, Rruga Bardhyl, 350 Euro

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+Blk, Rruga Bardhyl, 350 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane Oslos

• i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• 350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 65 m² dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

I pajisur me kondicioner. Orientimi Jug-Perendim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-19481
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509