Apartament 1+1+blk me qira, Rruga e Dibres, 300 Euro

 • € 300/Muaj
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 300/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Rruga e Dibres, 300 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Riza Cerova, prane rruges se Dibres

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar mirë dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Mobilimi ne proces, perfundon brenda 10 diteve.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11189
 • Çmimi: € 300/Muaj
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Riza Cerova

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku