Apartament 1+1+Blk Me Qira, Rruga e Dibres, 600 Euro

 • € 600
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Rruga e Dibres, 600 Euro

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk,Rruga e Dibres, 600 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Dibres

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 600Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti jepet me qera per 5 muaj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 11:29 am
 • ID e pronës: MRE-18727
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258