Apartament 2+1,Me Qira, Rruga Mine Peza, 400 Euro/Muaj.

 • € 400/Muaj
Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1,Me Qira, Rruga Mine Peza, 400 Euro/Muaj.

Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, 400 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Mine Peza

• i mobiluar

• Kati

• pallat ekzistues

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht  dhe përbëhet 2 dhoma gjumit, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, ballkoni dhe tualeti.

Apartamenti ka 2 kondicionere.

Lirohet me date 15 tetor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Tetor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-18149
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257