Apartament 1+1+Blk Me Qira, Rruga Myslym Shyri, 600 Euro

 • € 600
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Rruga Myslym Shyri, 600 Euro

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga Mysylm Shyri, 600 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mysylm Shyri

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 1 banim mbi dyqane të një pallati  te ri .

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori,  tualeti dhe ballkoni.

Eshte i pabanuar me pare.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 10:31 am Përditësuar 18 Janar, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-26239
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256