Apartament 1+1+Blk me qira, Selvia, 415 EURO

  • € 415/MUAJ
Qera

Apartament 1+1+Blk me qira, Selvia, 415 EURO

  • € 415/MUAJ

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, Selvia, 415 EURO

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, prane Vila Gold

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

• 💶 415 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 10:10 am
  • ID e pronës: MRE-12483
  • Çmimi: € 415/MUAJ
  • Sip. totale: 75 m²
  • Dhomë gjumi: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
  • Megina Baku
Whatsapp +355692040509