Apartament 1+1+Blk me qira, Selvia, 415 EURO

 • € 415/Muaj
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1+Blk me qira, Selvia, 415 EURO

Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 415/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, Selvia, 415 EURO

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, prane Vila Gold

• i mobiluar

• Kati 1

• pallat i ri

• 💶 415 EURO

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 10:12 am
 • ID e pronës: MRE-12302
 • Çmimi: € 415/Muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509