Apartament 1+1+Blk Me Qira, Stacioni Trenit-Kompleksi Panorama, 500 Euro/Muaj.

 • € 500
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1+Blk Me Qira, Stacioni Trenit-Kompleksi Panorama, 500 Euro/Muaj.
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+bllk, Stacioni Trenit-Kompleksi Panorama, 500 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Pamorama , prane Spakut

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht me mobilim te ri ne kushte shume te mira dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti lirohet ne fund te muajit Maj

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 10:12 am Përditësuar 3 Maj, 2024 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-45298
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257