Apartament 1+1+Blk Me Qira, Tregu Elektrik, 450 Euro

 • € 450
Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koçi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+Blk Me Qira, Tregu Elektrik, 450 Euro

Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koçi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Tregu Elektrik, 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Tregu Elektrik

• i mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 450 Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Tetor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-18662
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koçi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257